Jeśli wiesz, że wśród twoich gości są osoby o ponadprzeciętnym słuchu muzycznym, na pewno nie raz i nie dwa zastanawiałaś się nad alternatywą dla zespołu grającego muzykę na żywo. Jedynym równie eleganckim i potrafiącym zachęcić gości do wspólnej zabawy, wyjściem z sytuacji jest zatrudnienie dobrego DJ, który poprowadzi weselne zabawy, a przy okazji zadba, aby żadna fałszywa nuta nie wdarła się do waszego dopiero co rozpoczętego pożycia małżeńskiego.

Wybieramy dobrego DJ-a

dobry DJ z PoznaniaJakość muzyki jaką serwują nam zespoły muzyczne często odbiega od profesjonalizmu. Dla większości osób to nie problem, gdyż znieczulonym pierwszymi toastami gościom zazwyczaj wystarczy jeśli członkowie zespołu przestrzegają czasu na sety taneczne oraz sami sprawiają wrażenie jakby dobrze się bawili. Jednak wśród rodzin muzykujących kryteria wyboru zespołów weselnych są znacznie wyższe, a często wybór pada na DJ-a, który równie dobrze potrafi zachęcić do zabawy, a przy okazji dba o dobrą jakość puszczanej muzyki. Dodatkowo dobry DJ z Poznania czy innego wielkiego miasta ma w swojej ofercie nie tylko popularną na tego typu przyjęciach polską muzykę taneczną, ale także specjalizuje się w mniej powszechnych gatunkach muzycznych, jak na przykład muzyka klubowa, czy lubiane przez wszystkich lata 80-te. Tak więc jeśli narzeczeni są oczarowani musicale „Mamma mia”, na pewno mogą walić jak w dym do DJ-a, który sprytnie zaplanuje sety muzyczne na ich wesele. Skoro mowa o dymie, to większość z dobrych DJ-ów z Wielkopolski ma w swojej ofercie produkowanie dymu, który sprawi, że pierwszy taniec nowożeńców wyda się magiczny. Zazwyczaj bez dodatkowej opłaty jest także pomocnik DJ-a, który dba, aby wytwornica dymu czy baniek mydlanych była w gotowości oraz pomaga rozdzielać śmieszne gadżety urozmaicające taniec. Profesjonaliści mają także w swojej ofercie w tak zwanym „pakiecie” nagrody dla uczestników zabaw i konkursów, co jest miłą odmianą wśród zespołów, które liczą w tym względzie na hojność młodej pary.

Wybierając DJ-a na wesele możesz też mieć pewność, że twoje przyjęcie zostanie odebrane przez gości jako nowoczesne. Takie zastąpienie zespołu, który od lat był stałym elementem każdego wesela to niejako odejście od tradycji. Dzięki temu łatwiej także będzie zrezygnować młodej parze z nieco przaśnych zabaw oczepinowych, które niejednokrotnie są w złym guście i uwłaczają niekoniecznie trzeźwym uczestnikom. W tym aspekcie na pewno nowoczesne oczepiny prowadzone przez DJ-a nie zawiodą waszych oczekiwań.