Piękne, długie włosy to marzenie niejednej kobiety. Nie zawsze jest to jednak wykonalne, by zapuścić długą, gęstą fryzurę. Czasami włosy łamią się i wypadają pomimo użycia wielu zabiegów regenerujących – masek, wcierek, odżywek. To wszystko nie oznacza, że długa fryzura nie jest w zasięgu naszych możliwości. W sklepach stacjonarnych i internetowych można zamówić włosy naturalne doczepiane. 

Piękne włosy naturalne doczepiane

włosy naturalne doczepiane na spinkiDługie włosy znacznie odmładzają i wedle opinii wielu kobiet, sprawiają że kobieta staje się atrakcyjniejsza. Zadbane, długie i gęste włosy przecież świadczą o zdrowiu kobiety, a może nawet o silnych genach. Jednakże w praktyce, nawet kiedy kobieta cieszy się zdrowiem, włosy nie zawsze chcą rosnąć tak silne jak chciałaby tego dana kobieta. Włosy doczepiane to szybkie rozwiązanie, które w parę chwil sprawi, że kobieta będzie się cieszyć z nowej fryzury i nada sobie nowy look. Włosy można przedłużać na parę sposobów. Pierwszym z nich jest udanie się do salonu fryzjerskiego i wykonanie zabiegu profesjonalnego przedłużania włosów. Fryzjer zakłada włosy pojedynczymi pasmami na naturalne włosy klientki, zapinając je na specjalne pętelki. Taki zabieg jet kosztowy i wymaga wielu poprawek w późniejszym czasie użytkowania. Jest on jednak długotrwały – włosy znajdują się cały czas na miejscu i nie trzeba codziennie ich umieszczać z powrotem na głowie. W wielu sklepach jednak można znaleźć szybsze rozwiązanie – włosy naturalne doczepiane na spinki. Są to włosy, które pochodzą od kobiet, które zgodziły się oddać swoje pasma w celach dodatkowego zarobku. Takie pasma, w przeciwieństwie do pasm sztucznych, wyglądają naturalnie, można je układać i czesać jak prawdziwe włosy. Włosy doczepiane są dostępne w różnych długościach i kolorach. Można zakupić włosy blond, brunatne, rude czy czarne. Odpowiedni kolor i długość można także dobrać u fryzjera. Sposób ich nakładania jest bardzo prosty. Wystarczy odgarnąć swoje prawdziwe włosy do przodu, lub je podpiąć, i na ostatnią wartę pasm włosów przypiąć treskę włosów doczepianych. Całość należy dokładnie uczesać, tak by nie było widać spinek. Włosy doczepiane dobrze jest nosić od czasu do czasu, nie na co dzień, a już na pewno warto z nich korzystać na specjalne okazje. Fryzjerom łatwiej jest wykonać na przykład efektowne upięcie z włosów naturalnych i doczepianych.

Włosy doczepiane na spinki to szybkie i efektowne rozwiązanie. Ich zakładanie zajmuje kilka chwil, a efekt jest błyskawiczny. Nie należy jednak nosić ich trwale, ponieważ mogą osłabiać cebulki włosów. Zakładajmy je na specjalne wyjścia, lub od czasu do czasu, kiedy chcemy zaprezentować swój niesamowity wygląd.

Kategorie: Wygląd i moda