Zabieg, jakim jest karboksyterapia, ma wszechstronne zastosowanie. Wykonywany jest w wielu dobrych gabinetach, stosuje się go w celu redukcji cellulitu i rozstępów, skutecznie zmniejsza zmarszczki oraz likwiduje cienie pod oczami. Terapia ta polega na wstrzyknięciu pod skórę odpowiednich ilości dwutlenku węgla. Gaz rozprzestrzenia się w tkankach, powodują rozszerzenie naczyń, dotlenia komórki oraz przyspiesza ich regenerację.

Korzyści z wykonywania zabiegów karboksyterapii

karboksyterapia łódźWiele osób chętnie korzysta z tych zabiegów, gdyż są one wyjątkowo skuteczne i przynoszą pozytywne rezultaty. Dobre gabinety oferują zabieg, jakim jest karboksyterapia Łódź jest miastem, gdzie klienci mogą skorzystać z tej metody w celu redukcji cellulitu, a także pozbycia się innych defektów urody. Gaz uszkadza błonki komórkowe, rozpoczyna proces, jakim jest lipoza, czyli proces rozpadu tłuszczu. Skutecznie likwiduje to pomarańczową skórkę. Jest to doskonały sposób na ukrwienie tkanki, widoczną poprawę stanu skóry. Karboksyterapia jest sposobem redukcji rozstępów, dlatego jest chętnie stosowana w gabinetach medycyny estetycznej. Sprawdzi się także w przypadku zapobiegania wypadaniu włosów, likwiduje podwójny podbródek, poprawia elastyczność skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Skutecznie likwiduje rozszerzone naczynka, a także blizny. Zabieg karboksyterapii poprawia mikrokrążenie, dlatego skutecznie likwiduje problem cieni pod oczami. Zabiegi z dwutlenkiem węgla mogą być także stosowane w przypadku osób, które mają problem z opadającą powieką. Odpowiednio wykonany zabieg jest skuteczną metodą na pozbycie się wielu defektów urody. Skutecznie walczy z wypadaniem włosów, cellulitem, rozstępami oraz trądzikiem. Karboksyterapia przynosi pożądane rezultaty, może być stosowany w wielu przypadkach, co sprawia, że wyglądamy dużo młodziej. Likwiduje zmarszczki, wyrównuje koloryt skóry i poprawia jej jędrność oraz elastyczność.

Podskórne stosowanie dwutlenku węgla przyśpiesza przepływ krwi, stymuluje skórę do produkcji kolagenu. Dzięki temu uruchamiane są procesy naprawcze, zmieszają się obrzęki, cera jest gładka oraz wygląda zdecydowanie młodziej. Gaz wprowadzony bezpośrednio pod skórę poprawia mikrokrążenie, odnawia komórki, zwiększa przepływ krwi oraz umożliwia skuteczne dostarczanie składników odżywczych do leczonego miejsca. Jest on bardzo prosty, skutecznie likwiduje wiele problemów i defektów urody. Odpowiednio wykonane jest bezpieczny, a jego dużą zaletą jest fakt, iż jest właściwie bezbolesny, nie powoduje dużego dyskomfortu.

Kategorie: Wygląd i moda