Każde miejsce na mapie Polski, ma chociaż jedną atrakcję, z której trzeba skorzystać będąc w danym miejscu. Kraków jest miastem bogatym w historię, dzięki temu będąc w dawnej stolicy Polski, mamy wiele atrakcji. Jest tam mnóstwo miejsc, które możemy zwiedzać. Jednak jeśli nie lubimy zwiedzać, to powinniśmy korzystać z atrakcji w których możemy brać czynny udział. Aktywne spędzanie czasu jest dużo ciekawsze i zdrowsze dla naszego organizmu. Jednym z takich miejsc w Krakowie, w którym możemy aktywnie spędzić czas jest sala do paintballa.

Zabawa w laserowego paintballa

laserowy paintball w KrakowieZasady gry w paintballa laserowego są takie sam, jak te które obowiązują podczas gry w tradycyjnego, z tym że tutaj strzelamy wiązką światła, a nie kulkami. Uderzenie taką kulką z farbą może być bolesne, natomiast trafienia laserem nie czujemy prawie w ogóle. Jest to bardzo duży plus, ponieważ dzięki temu grać mogą osoby w każdym wieku, nawet kilkuletnie dzieci. Pistolety używane do zabawy są bardzo lekkie, dzięki temu bieganie z nimi nie sprawia żadnego problemu. Gra w laserowy paintball w Krakowie dostarcza mnóstwo emocji. Wszystko to za sprawą bardzo ciekawie przygotowanej areny. Arena jest dość dużo, dzięki temu możemy zagrać nawet w kilkanaście osób, tworząc dwie drużyny. Do dyspozycji mamy mnóstwo korytarzy, które są częściowo zaciemnione, dzięki temu gra nabiera nieco mrocznego charakteru, przez co emocje towarzyszące nam podczas rozgrywki są jeszcze większe. Możemy się poczuć jakbyśmy brali udział w filmie akcji. Grę możemy sobie urozmaicić wprowadzając różne scenariusze. Dzięki temu każda z rozgrywek będzie inna, więc nam się nie znudzi. Różne zadania sprawią, że będziemy musieli się mocno zaangażować w grę, aby wykonać powierzone nam zadanie. Wiązkę energii wypuszczoną z pistoletu odbiera kamizelka, którą mamy ubraną na sobie. Po trafieniu, kamizelka wykonuje bezbolesną wibrację, abyśmy poczuli, że zostaliśmy trafieni i zostają nam odebrane wirtualne punkty życia. Na arenie włączona jest także muzyka, która uprzyjemnia grę.

Decydując się na grę ze znajomymi, najlepiej jest zarezerwować sobie konkretny dzień i godzinę. Cena biletu na jedną godzinę to około czterdziestu złotych. Nie jest to wygórowana cena jak za ten typ rozrywki. Jeśli zarezerwujemy konkretny termin i przyjdziemy grupą zorganizowaną, to możemy liczyć na dość duży rabat. Rezerwację możemy wykonać idąc do siedziby firmy, telefonicznie, a także za pośrednictwem strony internetowej. Posiadając kupon rabatowy, także zapłacimy mniej.

Kategorie: Hobby i Sport