Większe zlecenia i duże kontrakty trafiały się naszej załodze coraz częściej, dlatego zdecydowaliśmy się zainwestować dodatkowe środki w lepsze wyposażenie dla pracowników. Do tej pory musieli oni radzić sobie ze wszystkimi zadaniami korzystając tylko z najbardziej podstawowych odmian odzieży roboczej, co nie zawsze było najwygodniejsze, więc rozszerzenie asortymentu magazynu wydało nam się dobrym pomysłem. Nie miała to być jednak częściowa wymiana odzieży, a całkowite zastąpienie dotychczasowych ubrań roboczych całkowicie nowym sortem.

Renomowana hurtownia odzieży roboczej

odzież bhp hurtSkompletowanie tak dużej ilości odzieży nie było jednak łatwym zadaniem, gdyż nasza załoga była dość liczna, a zdarzało się iż zmiany odzieży ze względu na warunki pracy miały miejsce dość często. Większość sklepów z asortymentem pracowniczym zwyczajnie nie posiadała takich ilości w magazynach. Zdecydowaliśmy się więc szukać odzieży w hurtowniach, gdyż w przypadku wyposażenia takiego jak odzież bhp hurt był zdecydowanie tańszy niż zakupy detaliczne. Hurtowni z wyposażeniem pracowniczym było bardzo dużo, więc wybór był ogromny, zarówno pod względem samego sklepu, jak i asortymentu, jaki posiadał, aczkolwiek w końcu zapadła decyzja o złożeniu zamówienia w jednej z największych hurtowni, działających międzynarodowo. Od innych placówek wyróżniała się przede wszystkim niesamowicie obszerną ofertą, obejmującą bodaj wszystkie możliwe artykuły pracownicze, jakie potrzebne były na dowolnym stanowisku pracy. Sama odzież była pogrupowana w kilkunastu kategoriach, wygodnie oznaczonych wedle przeznaczenia ubrań i producentów. W ofercie widzieliśmy odzież zarówno od sprawdzonych firm, działających od bardzo dawna, jak i nowych producentów, dopiero rozpoczynających sprzedaż na większą skalę. Nie chcąc oszczędzać na wyposażeniu, złożyliśmy bardzo duże zamówienie odzieży, i byliśmy bardzo przyjemnie zaskoczeni gdy okazało się że hurtownia prowadzi własne dostawy, z możliwością wyznaczenia miejsca odbioru na jednym z placów budowy lub pod wskazanym adresem.

Umożliwiło nam to przetestowanie zamówionej odzieży już po jej otrzymaniu, a czas dostawy okazał się być o wiele krótszy niż realizacja zamówienia z pomocą firm kurierskich. Tak duże zamówienie pozwoliło nam na uzyskanie dość dużych rabatów na niemal wszystkie rodzaje asortymentu pracowniczego, a z racji iż zamierzaliśmy ciągle unowocześniać wyposażenie, pozwoliło to nam na znaczne oszczędności przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości nowego wyposażenia.

Kategorie: Usługi i przemysł