Mój chłopak za dwa miesiące kończy trzydzieści lat. Jest to nie byle jaka rocznica bo jednak jubileusz. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad prezentem dla niego. Niestety on sam należy do tych ludzi co wszystko mają i nic nie potrzebują. Standardowy tekst to: Kochanie wystarczy mi Twoja obecność w tym dniu. Guzik prawda. Ludźmi, którzy tak mówią zazwyczaj powoduje skromność. Każdy chciałby coś dostać na urodziny.

Oryginalny prezent dla mężczyzny

oryginalny prezent na urodzinyW związku z zaistniałą sytuacją, w której niestety nie otrzymam pomocy od swojego chłopaka postanowiłam poszukać na własną rękę. Musi to być oryginalny prezent na urodziny taki, żeby zapamiętał go na dłużej. Najlepsze prezenty moim zdaniem to takie, które się wspomina jeszcze po wielu latach. Postanowiłam, więc poszperać w ekstremalnych przeżyciach. Kamil uwielbia różnego rodzaju przygody. Dwa razy do roku jeździ z kolegami na paintball, natomiast raz do roku udaje się na spływ kajakowy oraz dzikie nocowanie na plaży. Obecnie jest bardzo duży wybór tego rodzaju atrakcji. Wyścigi na torze, lot balonem czy też paralotnią. Zastanawiałam się pomiędzy wykupieniem kuponu na tunel aerodynamiczny, ale w końcu postanowiłam, że pójdę w motoryzację. Mój chłopak uwielbia samochody. Dokonałam, więc zakupu na naukę jazdy off-road. Wiem, że zawsze mu się takie rzeczy podobały i na pewno doceni taki oryginalny prezent na urodziny. Jako dodatek zamówię u mojej koleżanki piękną kartkę, w której będę mogła schować voucher. W końcu super prezent musi mieć również super oprawę. Jazda off-road jest o tyle fajna, że jest możliwość jej organizacji niedaleko miejsca zamieszkania. Wiadomo, że nie kupię prezentu, który będzie się znajdował dwieście kilometrów dalej, chociaż zawsze byłby to jakiś pomysł na organizację wycieczki na romantyczny weekend tylko we dwoje. Jednak jak coś jest bliżej to terminy szybciej można zarezerwować, niż ogarniać na biegu całą logistykę wyjazdu. Urlop, zakupy, dojazd to jednak zajmuje trochę czasu. Można to zaplanować w innym czasie, kiedy termin jest bardziej odpowiedni i można wszystko dobrze zaplanować. 

Teraz będę miała duży problem, żeby się nie wygadać, że mam taki fajny prezent. Nie cierpię tego, że coś już mam, a nie mogę dać, żeby zobaczyć reakcję. Niestety będę musiała wykazać się cierpliwością aż do dnia urodzin. Mam zamiast przekazać Kamilowi prezent jeszcze przed przyjściem gości. Oczywiście przy takiej okazji musi być impreza dla najbliższej rodziny oraz przyjaciół. W końcu trzydzieści lat kończy się tylko raz w życiu. 

Kategorie: Zakupy i handel