Wiele osób twierdzi, że warto cieszyć się każdym dniem. Faktem jest jednak to, że niektóre dni wywołują w nas dużo więcej pozytywnych emocji. Z pewnością jednym z takich wydarzeń jest własny ślub, który sprawia, że czujemy się wyjątkowo. Jeśli mamy pewność, że znaleźliśmy osobę, z którą chcemy spędzić resztę życia, to najczęściej decydujemy się na to, aby wstąpić w związek małżeński. Część osób przyznaje, że daje on większe poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Można zauważyć, że część par chciałaby, aby to niezwykłe wydarzenie mogło się odbyć w innym miejscu, niż kościół czy sala w USC. Czy jest taka możliwość i jakie warunki trzeba spełnić?

Niezwykły urok ślubu w plenerze

ślub w plenerze warszawaNie każdy człowiek chce robić niektóre rzeczy tak samo, jak wszyscy inni. W życiu prywatnym każdy ma prawo decydować o własnym losie. Okazuje się, że coraz więcej par chciałoby, aby ich ślub także był dużo bardziej wyjątkowy, niż w przypadku innych par. Bardzo popularny staje się ślub w plenerze Warszawa jest miastem, w którym na taki krok zdecydowało się sporo narzeczonych. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych ślubów. Taka uroczystość w plenerze jest oczywiście tak samo ważna pod względem formalnym, jednak wymaga od nas nieco więcej przygotowań. Najpierw trzeba uzyskać zgodę od naczelnika Urzędu Stanu Cywilnego. Warto zatem planowanie rozpocząć z dużym wyprzedzeniem, aby urzędnik miał w wybranym przez nas dniu czas na dojazd w wybrane miejsce. Trzeba wiedzieć również o tym, że za taki ślub będziemy musieli nieco więcej zapłacić. Nie jest to jednak jakaś wygórowana kwota, więc na pewno to nie będzie żadną przeszkodą. Czy są w ogóle jakieś ograniczenia? Z pewnością może nim być pogoda, a jak wiadomo ta czasem bywa zmienna. Warto zatem przygotować się również na taką ewentualność i zamówić specjalny namiot. Miejsce możemy wybrać sami. Zdarzają się ślubu w bardzo nietypowych miejscach. Niektórzy chcą się pobrać na plaży, a inni na szycie górskim. Tak naprawdę ogranicza nas jedynie wyobraźnia i ewentualny dojazd do danego miejsca.

Faktem jest to, że ślub zawsze jest wielkim przeżyciem i wydarzeniem, które na długo pozostaje w naszej pamięci. Jeśli jednak chcemy przeżyć go w wyjątkowym dla nas miejscu, to mamy taką możliwość. Śluby w plenerze odbywają się coraz częściej. Warto pamiętać o tym, żeby dużo wcześniej zgłosić taki fakt do odpowiedniego urzędu i uiścić należną opłatę. Wybrany przez nas plener będzie z pewnością idealnym miejscem, które już zawsze będzie się nam kojarzyć z tym wyjątkowym i niepowtarzalnym dniem.