Kilka miesięcy temu pojawiła się okazja do tego, żeby kupić pierwsze w życiu mieszkanie. Miałam trochę oszczędności, a że miałam w planach znalezienie w końcu czegoś na własność, to z tej okazji skorzystałam. Mieszkanie nie jest zbyt duże, ale starczy na razie na moje potrzeby. Z czasem będę je wynajmować, a sama sprawię sobie większe. Z racji tego, że mieszkanie zostało nabyte w stanie deweloperskim, musiałam je urządzić od podstaw. Pomogli mi w tym moi przyjaciele. Największe wyzwanie mieliśmy z łazienką. 

Meble zamówione przez Internet

meble łazienkowe sklep internetowyWiększość młodych ludzi ma w dzisiejszych czasach taki plan, żeby kupić sobie mieszkanie. Jest to pewnego rodzaju gwarancja bezpiecznego startu w dorosłe życie. Ja również miałam taki plan, ale wciąż go przekładałam na potem. W końcu pojawiła się okazja i bez dłuższego zastanowienia z niej skorzystałam. Jestem więc obecnie właścicielką bardzo ładnego, choć niedużego mieszkania, które, ku mojej wielkiej radości, mogłam urządzić całkowicie po swojemu, z racji tego, że nabyłam je w stanie surowym. W urządzaniu mieszkania pomogli mi z chęcią moi znajomi. Okazało się, że największe wyzwanie mieliśmy z odpowiednim urządzeniem łazienki. Jest ona dość mała i posiada nietypowy kształt. Zależało mi na tym, żeby mieć pod umywalką szafkę oraz szafki z szufladami, w których będę mogła pochować wszystkie kosmetyki, czy też ręczniki. Na szczęście, po długich poszukiwaniach, znalazłam oferujący meble łazienkowe sklep internetowy i to właśnie w nim zakupiłam takie meble, o jakich marzyłam. Meble wykonane są dobrej jakości płyty. Mają jasny kolor, imitujący drewno. Szczególnie podobają mi się szuflady, które, po delikatnym popchnięciu, same się zamykają. Szafki, zaś, nie mają uchwytów, tylko otwierają się po delikatnym naciśnięciu. Dzięki temu łazienka jest prosta i nowoczesna i nie ma w niej wrażenia za dużego przepychu. A to jest bardzo ważne w niewielkich pomieszczeniach. Cieszę się, że meble mogłam zamówić online i że zostały mi one dostarczone pod drzwi. Na szczęście mam znajomego fachowca, który pomógł mi wszystko złożyć. 

Mieszkanie, które kupiłam kilka miesięcy temu, po długich pracach, związanych z jego urządzaniem, jest w końcu do zamieszkania. Właśnie jestem w trakcie przeprowadzki. Wcześniej, jednak, doświadczyłam całej huśtawki nastrojów, związanej z remontem. Na szczęście udało się nawet urządzić najbardziej problematyczne pomieszczenie, jakim była łazienka. Kupiłam do niej wysokiej jakości meble. Wszystkie zamówiłam przez Internet. 

Kategorie: Dom / Wnętrza