Zadbana kobieta, jest oznaką siły i determinacji. Nic dziwnego, że wiele z nich poświęca długą część poranku na odpowiedni makijaż podkreślający urodę oraz dobranie stroju. Musimy jednak przyznać, że znacznie przyjemniej zaczynałoby się nam dzień, gdybyśmy czas poświęcony na make up przeznaczyły na zrobienie pożywnego śniadania oraz wypicie porannej, pobudzającej kawy. Warto więc szukać rozwiązań, które przyspieszą nasz codzienny makijaż i sprawią, że wcale nie będziemy musiały wstawać tak wcześniej rano. 

Metody permanentnego makijażu brwi 

makijaż permanentny brwi bydgoszczW ostatnich latach w makijażu możemy zauważyć tendencję do malowania wyraźnych, grubych brwi. Kobiety obdarzone przez naturę gęstymi, krzaczastymi włosami w tym rejonie twarzy mogą odetchnąć z ulgą. W zapomnienie bowiem odchodzi moda, na cienkie, wydepilowane brwi. Jednak w przypadku kobiet o jasnej karnacji i delikatnym typie urody pojawia się problem. Makijażyści podkreślają jak ważną częścią naszej twarzy są brwi, i że to one tak naprawdę stanowią jej ramę. Wiele kobiet jest zatem skazana na spędzanie długich minut przed lustrem każdego ranka, aby namalować piękne instagramowe brwi. Całe szczęście w świecie urody i na ten problem pojawiło się rozwiązanie. Mowa tu o permanentnym makijażu brwi. Na rynku możemy wyróżnić spośród ofert różne metody wykonywania tego zabiegu. Największą popularnością cieszy się jednak metoda piórkowa. Polega ona na wprowadzeniu tuszu pod skórę, a kreski wykonane urządzeniem mają na celu imitować poszczególne włoski. Jest to metoda bardzo precyzyjna, dzięki czemu najbardziej zbliżona do naturalnego efektu. Jeśli interesuje nas makijaż permanentny brwi bydgoszcz jest miastem posiadającym wiele profesjonalnych salonów z fachową obsługą, oferującą stały kontakt i pomoc w razie jakichkolwiek pytań. Oprócz metody piórkowej spotkać możemy się również z soft powder brows, w której brwi są delikatnie pudrowane; soft combo łącząca w sobie dwie poprzednie techniki; ombre powder brows polegające na pudrowym cieniowaniu, jednak w tym przypadku przód jest zdecydowanie jaśniejszy co pozwala na uzyskanie delikatnego, naturalnego efektu.

Wykonanie makijażu permanentnego jest zdecydowanie inwestycją, która zwróci nam się w postaci zaoszczędzonego czasu. W przypadku kobiet, które mają bardzo jasne włoski, a wręcz ich nie posiadają będzie to zabieg, który przywróci im pewność siebie i pozwoli poczuć się lepiej we własnym ciele. Wyraziste, ale jednocześnie naturalne brwi dodają twarzy charakteru, a spojrzenie automatycznie stanie się bardziej wyraziste.  

Kategorie: Zdrowotnie