Witam, prowadzę bardzo dobrze prosperujące przedsiębiorstwo z siedzibą w Warszawie, nasza firma organizuje wiele eventów głównie z branży biznesowej. Zajmujemy się rozwijaniem firm wchodzących dopiero na rynek. Pomagamy młodym przedsiębiorcą w rozwoju ich biznesu, budujemy marki firm oraz wspieramy podupadające przedsiębiorstwa. Organizujemy wiele szkoleń, na których nasi klienci mają szansę dowiedzieć się  wszystkiego na temat sposobów rozwoju i promocji. Organizujemy eventy, dzięki którym firmy mogą nawiązać ze sobą wartościowe kontakty i zacząć współpracę.

Wybór odpowiednich hostess z Warszawy

baza hostess w WarszawieNa organizowane przez nas szkolenia i wydarzenia przychodzi bardzo wiele ludzi chcących zdobyć nową wiedzę w temacie zwiększenia zysków swojej firmy. Zaufało nam już tysiące klientów, dzięki nam ich przedsiębiorstwa o wiele szybciej się rozwinęły i stały się szanowane na polskim rynku biznesowym. Moja firma rozrasta się w tak dynamicznym tempie, że nie starcza nam już pracowników do obsługi klientów na eventach. Postanowiliśmy zasięgnąć pomocy wśród modnego teraz zawodu a mianowicie hostess. Jednak jak znaleźć dobrą i odpowiadającą naszym wymaganiom hostessę? Przeszukując Internet trafiłem na hostessy które na własną rękę wystawiają swoje usługi, jednak nie miałem do nich zbyt wielkiego zaufania, gdyż każdy teraz może powiedzieć że jest hostessą nawet jeśli nie posiada żadnego doświadczenia ani wiedzy w tym temacie. Moją uwagę zwróciła baza hostess w Warszawie, firma odpowiedzialna za tę bazę zatrudniała hostessy wykwalifikowane w swoim zawodzie i brała za nie pełną odpowiedzialność. Miałem możliwość wyszukania odpowiedniej hostessy, ponadto mogłem od razu zobaczyć na temat niej opinie od innych firm. Potrzebowałem sporej gromadki dziewczyn które byłyby skłonne nawiązać ze mną dłuższą współpracę, przejrzałem w bazie wiele ofert zwracając uwagę na to w jakich rodzajach wydarzeń dana hostessa brała udział. Interesowały mnie głównie dziewczyny które umiały poruszać się wśród przedsiębiorców. Dość długo szukałem, ale w końcu udało mi się znaleźć dziesięć kandydatek.

Na moje szczęście wszystkie dziewczyny były zainteresowane ofertą którą im przedstawiłem, wynagrodzenie które im zaoferowałem bardzo im opowiadało. Nie czekałem więc dłużej i zatrudniłem je na okres próbny do pracy w mojej firmie. Mój wybór okazał się być bardzo trafny, wszystkie hostessy sprawdziły się w swojej pracy znakomicie, dzięki nim na wydarzeniach w których uczestniczy moja firma zdobywamy coraz większą ilość klientów, zainteresowanych naszymi usługami.

Kategorie: Usługi i przemysł