Oprawa ślubów i wesel zawsze jest bardzo wyjątkowa. Para Młoda stara się o to, żeby ich ślub był niezapomnianym przeżyciem zarówno dla nich, jak i dla gości. Na rynku pojawia się coraz więcej firm, które zajmują się przygotowaniem różnego rodzaju wydarzeń. W Internecie znaleźć też można coraz więcej sklepów z dekoracjami i ważnymi dodatkami na ślub, takimi jak zaproszenia czy też winietki. Para Młoda wynajmując osoby, które zajmą się dekoracjami, ustala z nimi motyw przewodni, wokół którego obraca się cała dekoracja. 

Elegancka poduszka na obrączki 

satynowa poduszka na obrączki z pudełkiemKażdy, kto chociaż raz miał okazję być na ślubie oraz weselu wie, że kościół oraz sala weselna są zazwyczaj pięknie udekorowane. Zajmują się tym specjalne firmy, które na zlecenie Pary Młodej, dopracowują wszystko do najmniejszego szczegóły. Co roku pojawiają się pewne modne elementy, które towarzyszą ślubom. Od jakiegoś czasu, na przykład, na ślubach pojawia się satynowa poduszka na obrączki z pudełkiem, podawana albo przez świadków albo przez druhny. Taka satynowa poduszka ma różne kolory, w zależności od tego, czego zażyczą sobie młodzi. Najczęściej jest to czysta biel lub odcienie perłowego. Zdarzają się też takie śluby, na których poduszka jest różowe, a nawet ciemno bordowa. Moda na satynowe poduszki z obrączkami przyszła chyba do nas z zachodu, gdzie obrączki podaje się właśnie w taki sposób. Jest to bardzo eleganckie i wprowadza podniosły nastrój, z tego względu, chyba, wiele osób decyduje się na taki akcent podczas zaślubin. W końcu obrączki są chyba najistotniejszym elementem w trakcie ślubu. Warto więc zadbać o to, żeby były one odpowiednio wyeksponowane. A taka poduszka satynowa wcale nie jest dużym wydatkiem. Tak samo pudełeczko na obrączki. Najczęściej wybierane jest pudełko drewniane, w końcu wygląda to najbardziej elegancko i naturalnie. Drewno to albo jest malowane na biało, albo pozostawione w swoich naturalnych barwach. Na pudełku pojawiają się też wygrawerowane inicjały państwa młodych. Jest to potem piękna pamiątka po całej uroczystości. 

Na coraz większej ilości ślubów pojawia się mały detal, który jest pięknym dopełnieniem całej uroczystości. Tym detalem jest satynowa poduszka, na której znajdują się obrączki w jakimś pudełeczku. Pudełko to wykonane jest zazwyczaj z drewna. Poduszki mają różne wielkości i kolory, wszystko zależy od tego, jaką koncepcję na oprawę całej uroczystości miała para młoda. Satyna, zaś, jako bardzo elegancki materiał idealnie nadaje się na takie poduszki pod obrączki.

Kategorie: Usługi i przemysł