Kobieta w ciąży potrzebuje specjalnego traktowania. Stan błogosławiony niesie za sobą wiele wyrzeczeń ale daje też dużo szczęścia i radości. Brzuszek z dnia na dzień staje się coraz większy, dlatego potrzebna może okazać się specjalna dzież ciążowa.

Jakie ubrania nosić w ciąży?

spódnice ciążowe do kostekWiadomość o ciąży to najpiękniejsza nowina dla par starających się o dziecko. Ta wiadomość odwraca całe życie do góry nogami. Z jednej strony towarzyszy nam przy tym ogromne szczęście ale i ogromny niepokój i strach. Przyszłe mamy przez cały okres ciąży denerwują się i martwią, że coś pójdzie nie tak, dlatego nie palą papierosów, nie piją alkoholu, zażywają witaminy, robią badania, żeby upewnić się, że z dzieckiem wszystko jest w porządku. Przyszłe mamy oczywiście zmieniają swoją dietę, aby dostarczyć maluszkowi wszystkich niezbędnych składników i witamin. Dla przyszłego taty taka sytuacja jest dość stresująca ale robi wszystko, żeby jego partnerka była zdrowa i spokojna. Dlatego pomaga w zakupach, robi obiady i masaże na bolące plecy. Wraz z upływem czasu ciążowy brzuszek zaokrągla się i staje się coraz większy. Ubrania, które do tej pory nosiła przyszła mama teraz okazują się być za małe. Wtedy trzeba udać się do sklepu i zakupić odpowiednią odzież. W zależności od panującej pory roku kupujemy odpowiednie ubrania. Latem dużym zainteresowaniem cieszą się spódnice ciążowe do kostek. Kobiety w ciąży lubią pokazywać swoje zaokrąglenia ale na nogach często pojawia się tak zwana pomarańczowa skórka lub żylaki. Dlatego spódnica do kostek ma za zadanie ukryć te niedoskonałości a pokazać krągłości ciążowe. Długie spódnice powinny być uszyte z odpowiedniego materiału, który będzie przewiewny i wygodny. Spódnica nie powinna być za długa, ponieważ łatwo będzie o nią zahaczyć i przewrócić się. Spódnice ciążowe można nabyć w każdym sklepie z odzieżą ciążową, jednak nie w każdym mieście istnieją takie sklepy. Jeśli nie chcemy lub nie możemy chodzić po sklepach takie spódnice są dostępne w sklepach internetowych. Jeśli jednak zdecydujemy się na zakupy online musimy znać swoje wymiary, dlatego najpierw należy zmierzyć swoją talię, biodra i brzuszek a potem zobaczyć czy dany sklep dysponuje ciuchami na nasz rozmiar.

Spódnice ciążowe do kostek są bardzo popularne, dlatego nie powinno ich zabraknąć w szafie przyszłej mamy. Dzięki tej spódnicy będziemy mogli ukryć niedoskonałości na nogach i pokazać swój piękny ciążowy brzuszek. W upalne dni nie będzie nam w niej gorąco, ponieważ specjalny materiał uchroni nas przed spoceniem się.

Kategorie: Wygląd i moda