Jako pracownik i przedsiębiorca w jednym, czyli faktycznie osoba od wszystkiego musiałem trzymać rękę na pulsie. Wiem, że nie każdy daje sobie radę z prowadzeniem firmy. Dzisiaj rano jak skończyłem podpisywać różne dokumenty to stwierdziłem, że czegoś mi jednak brakuje. Mieszkałem w Krakowie i tutaj otworzyłem swój pierwszy biznes, ale faktycznie dowiedziałem się, że nie mam żadnych pieczątek, a inni przedsiębiorcy mają.

Jaką pieczątkę można wybrać?

Kraków - pieczątki firmoweAkcesoria firmowe takie jak pieczątki to produkty, które także mają znaczenie w marketingu. Jeśli bierzecie pod uwagę zaznajomienie się z tym wszystkim to najlepiej będzie jak zrobicie to co ja. Czyli właśnie wybierzecie sklep, który także na miejscu zajmuje się produkcją pieczątek. Najczęściej będzie to gdzieś na zapleczu, gdzie faktycznie jest sporo miejsca, aby to wszystko ogarnąć. Jeśli zastanawialiście się kiedyś nad tym, gdzie najlepiej zamówić pieczątki to Kraków oferuje ładne pieczątki firmowe. Może ze względu na to, że faktycznie jest tutaj parę firm, które odnajdują się w takich rzeczach. A może ze względu na to, żę ja siedziałem teraz w tym temacie przez parę dni bo chciałem jak najszybciej się z tym uporać. Mając na uwadze Kraków – pieczątki firmowe były tam dostępne na zamówienie i z odbiorem jeszcze w ten sam dzień. Nie spodziewałem się takich szybkich terminów realizacji i wiem, że w Krakowie faktycznie uda mi się wybrać jakieś odpowiednie pieczątki firmowe. Oczywiście, zawsze można obejść się bez nich, ale czy to jest warte? Na pewno jeśli kiedykolwiek będziecie szukać firm od pieczątek to będziecie wręcz zasypywani ofertami. Nawet słyszałem, że jak tylko zakłada się własną firmę to tak naprawdę za moment dzwonią firmy zewnętrzne, które pozyskały dane na przykład z KRS. Podsumowując to wszystko faktycznie można bez trudu opanować. Nie martwiłem się póki co pieczątkami, bo faktycznie miałem jeszcze parę innych rzeczy pilniejszych do zrealizowania, ale faktycznie wiem, że trzeba będzie w końcu to ogarnąć. Ze swojego doświadczenia wiem, że prędzej czy później będzie trzeba wydać te pieniądze na pieczątki, a ja wolałem, aby to było bardziej prędzej niż później, bo później na pewno nie będę mieć środków.

Mam nadzieję, że w końcu będę mógł się tym zająć. Potrzebowałem paru godzin, aby się zastanowić jaka pieczątka mi się przyda, gdzie mogę ją zamówić i jeszcze jak ją odebrać. Oczywiście na wszystko brałem fakturę, dzięki czemu w znaczący sposób oszczędzam pieniądze na podatku, więc zapłaciłem bardzo mało.

Kategorie: Usługi i przemysł