Czekało mnie ostatnio wiele mniejszych i większych rozjazdów. Postanowiłem pożyczyć w związku z tym samochód od przyjaciela, ponieważ swojego jeszcze się nie dorobiłem, a nie chciałem tracić czasu na dojazdy transportem i komunikacją publiczną. Prawo jazdy zrobiłem już jakiś czas temu i niestety trochę wyszedłem z prawy jeśli chodzi o parkowanie. Próbując zaparkować równolegle na jednym z parkingów, pomyliłem pedały i uderzyłem w metalowy słupek. Niestety uderzenie było dosyć poważne i po nieudanym parkowaniu pozostało duże wgłębienie.

Gdzie w Bydgoszczy znajdę blacharza samochodowego?

blacharz samochodowy - bydgoszczMusiałem to szybko naprawić, ponieważ już niedługo miałem oddać samochód przyjacielowi, a nie chciałem wpakowywać go w koszty naprawy. Mimo iż mieszkam w Bydgoszczy od urodzenia do tej pory nie interesowałem się tym, jaki zakład blacharski w okolicy jest godny polecenia. Poszukiwania odpowiedniego blacharza zacząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę internetową frazę: blacharz samochodowy – bydgoszcz i zacząłem przeglądać wyniki. Znalazłem w okolicy firmę blacharską. Miała dobre rekomendacje internautów. Klienci pisali, że firma bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu i ma bardzo niskie ceny usług. Pracują w niej prawdziwy fachowcy, którzy potrafią naprawić każdą blachę. Postanowiłem udać się do tego blacharza samochodowego. Całe szczęście przyjął mnie od ręki. Blacharza bardzo fachowo obejrzał miejsce zderzenia z parkingowym słupkiem. Odparł, że wgłębienie jest dosyć głębokie, ale na szczęście nie uszkodziła się żadna wewnętrzna część samochodu, także można to z łatwością naprawić. Blacharz miał akurat czas dlatego mógł przeprowadzić tą naprawę od ręki. Najpierw wyciągnął wgłębienie, a następnie zabrał się za dokładne zalakierował odpowiednie miejsce. Całą usługę wykonał bardzo szybko. Sprawdziłem wygląd samochodu po jego naprawie. Po wgłębieniu nie było ani śladu. Gdybym sam nie był sprawcą tego zdarzenia, nie uwierzyłbym że auto jest po jakiejkolwiek naprawie blacharskiej. Byłem bardzo zadowolony z jego usług.

Swoją naprawę blacharz zrobił bardzo szybko, a cena za usługę wydawała się przystępna. Na pewno spodziewałem się większego wydatku, gdyż wgłębienie było naprawdę duże. Następnego dnia oddawałem auto przyjacielowi i oczywiście przyznałem się do tego, że musiałem skorzystać z naprawy blacharskiej. Okazało się, że przyjaciel bardzo dobrze zna ten serwis blacharski i go poleca. Powiedział, że trafiłem w bardzo dobre ręce i cieszy się, że udałem się z jego samochodem do tego zakładu serwisowego. 

Kategorie: Warsztat