Od lat zajmuje się przygotowywaniem różnych imprez w Poznaniu. Czy to jakieś okolicznościowe, czy jednorazowe eventy dla różnych firm. Generalnie na przestrzeni lat wyrobiłam sobie opinię osoby dobrze zorganizowanej i rzetelnej, jeżeli chodzi o takie sprawy. Cieszę się dużym zaufaniem wśród tutejszego społeczeństwa. Ostatnio na mojej drodze stanęło nowe wyzwanie w związku z tym. 

Dobre jedzenie, to podstawa udanej imprezy

dobry catering w PoznaniuZgłosiła się do mnie nowo powstała firma, która dopiero stawia pierwsze kroki na rynku, a już chciałaby zdobyć przychylność i uwagę nowych kontrahentów. Postanowili urządzić konferencje, na którą wszystkich zaproszą i zaprezentują swoją firmę najlepiej, jak tylko będą potrafić. Od razu mi się to spodobało, bo to całkowicie nowe wyzwanie, urządzić tak wielką imprezę dla całkowicie nowej firmy. Znalazłam super miejsce, które idealnie pasowało do firmy, która zwróciła się do mnie. Wiedziałam jednak, że najważniejszą rolę będzie odrywał dobry catering w Poznaniu. Firma, z którą zawsze współpracuję niestety nie miała wolnych terminów, więc musiałam poszukać innej. Trochę się tego obawiałam, bo to jednak jedzenie na imprezie jest zawsze bardzo ważne i szeroko komentowane, a mi zależało, aby goście byli zadowoleni. Nie miałam do czynienia z innymi cateringami, więc nie miałam pewności, czy jedzenie jest na odpowiednim poziomie. Znalazłam jedną firmę, która miała świetne opinie w internecie i również kilka dużych imprez za sobą, gdzie spisali się na medal. Nawiązałam kontakt i okazało się, że jest naprawdę szeroki zakres menu i to w dobrych cenach. Mieli wolne terminy, więc postanowiłam zaryzykować i wybrałam ta firmę. Kontakt z firmą był bardzo łatwy, a firma wywiązała się ze wszystkich postanowień, wzięła pod uwagę jakieś moje zastrzeżenia i wskazówki i naprawdę wszystko wyszło zgodnie z planem. Firma, która mnie zatrudniła do zorganizowania tej imprezy była bardzo zadowolona z jakości jedzenia. Wszystko było przepyszne, a goście zachwyceni jedzeniem. Niejednokrotnie słyszałam, że jedzenie bardzo smakuje. Tak, jak mówiłam jedzenie na tego typach imprezach, to podstawa, aby wszyscy byli zadowoleni. 

Cieszę się, że zaryzykowałam i otworzyłam się na nową kuchnię, bo teraz dzięki temu wiem, że przy organizacji imprez, eventów czy konferencji mam naprawdę spory wybór, aby czymś zaskoczyć gości. Czasami boimy się nowości, a później się okazuję, że zupełnie niepotrzebnie i wychodzi nawet lepiej niż było dotychczas. Otwórzmy się na nowe doznania również, jeżeli chodzi o temat gastronomii, a na pewno wyjdzie nam to na dobre.