O sobie mogę powiedzieć, że reprezentuje ekologiczny styl życia. Uważam, że szacunek dla środowiska przynosi same korzyści, a nawet najmniejszy trud pozwala osiągać szczyty. Dodatkowo jestem niepoprawną romantyczką i jak na romantyczkę przystało uwielbiam organizować dla mojego męża kolacje we dwoje czy wieczory w przytulnej atmosferze. Zawsze marzyłam o tym aby móc spędzać czas z ukochanym przy kominku jak bohaterowie jakiegoś filmu. I tutaj pojawia się mój problem, ponieważ posiadanie kominka zaprzecza mojemu stylowi życia. Będąc wierna swoim ideałom byłam zmuszona porzucić to marzenie.

Mój wymarzony ekologiczny kominek

eko kominkiMój mąż postanowił zrobić mi niespodziankę i znalazł sposób jak pogodzić te dwie sprawy.Dowiedział się, że istnieje coś takiego jak eko kominki, które zasila biopaliwo przyjazne dla środowiska. Gdy mi o tym opowiadał nie mogłam w to uwierzyć. Ktoś opatentował technologie pozwalającą cieszyć się tym wspaniałym urządzeniem w ekologiczny sposób. Wszytko to możliwe jest, ponieważ wlewana substancja spala się bezwonnie i bezdymnie. Jak się tak teraz zastanawiam to sama mogłam poszukać w internecie alternatywy kominka wtedy na pewno natknęłabym się na jakąś wzmiankę od ekologicznych kominkach. Nie ukrywam jednak, że była to wspaniała i romantyczna niespodzianka. Ukochany zorganizował dla mnie uroczy wieczór we dwoje, a główna atrakcją był nasz wolno stojący ekologiczny kominek. To była jedna z najwspanialszych chwil w moim życiu. Nawet trudno mi opisać jak ślicznie wyglądał nasz pokój skąpany w cieple, które biło z tego wspaniałego urządzenia. Romantyczny nastrój zapanował w całym domu. Najlepsze jest to, że będę mogła się nim cieszyć kiedy i gdziekolwiek chce.Model, który wybrał mój mąż jest lekki i z łatwością można go przenieść do sypialni czy łazienki. Już następnego dnia nie mogłam się oprzeć pokusie wypróbowania go w innych domowych warunkach. Relaksacyjna kąpiel w towarzystwie kominka to coś co mogę polecić każdemu. Sprawdził się na sześć z plusem, a już nie wspomnę o tym jaka jestem wdzięczna mojemu ukochanemu.

Teraz wieczory z eko kominkiem są dla nas codzienną przyjemnością i relaksem po całym dniu. Nie sądziłam, że uda mi się pogodzić mój styl życia z romantycznym marzeniem. To wspaniałe, że technologia pozwala nam na takie innowacyjne rozwiązania. Ciekawe jakie niespodzianki przyniesie mi przyszłość. To doświadczenie nauczyło mnie, że nie można się poddawać , bo nawet z pozoru nieosiągalne marzenia można spełnić, jeśli podejdziemy do tematu z odpowiednim zaangażowaniem.

Kategorie: Wystrój