Nie spodziewałem się, że rowery kross dzisiaj są faktycznie bardzo ciekawe. Zapytałem się paru osób na jednym forum rowerowym i chciałem się przede wszystkim dowiedzieć, jaki rower wybrać. Powiedziałem sobie, że zmieszczę się w budżecie dwóch tysięcy złotych. Trans 1.0 to idealna opcja.

Ciekawy model roweru Kross

kross trans 1.0Na pewno jeśli kiedykolwiek będziecie chcieli sprawić sobie wielką przyjemność, to wydaje mi się, że kupno roweru w tym pomoże. Jakby nie patrzeć będzie można z powodzeniem przejechać się jeszcze przed zakupem po hali sklepowej. U mnie całe szczęście znajdował się w okolicy bardzo duży sklep, który oferował kilkadziesiąt rowerów. Na stanie miał na przykład rower kross trans 1.0, który zrobił furorę ostatnio w internecie. Sami wiecie jak to jest. W większości przypadków każdy chce się wymieniać informacjami tak, aby faktycznie uchodzić za osobę, która wie najlepiej. Taka rywalizacja głównie w internecie o tym, jaki rower jest najlepszy była dla mnie komfortowa. Kross trans 1.0 to idealny model dla mnie. Biorąc pod uwagę to, że rowery kross wydają się być chyba coraz bardziej popularne, to model trans 1.0 dopiero zyskuje swoich klientów. Wiedziałem, że jak zapytam kogoś w mediach społecznościowych co sądzi o rowerach Kross to dowiem się wszystkiego co najważniejsze. Wiem, że rowery tej firmy cechują się dużym zainteresowaniem. Nie tylko wśród dorosłych, ale także wśród dzieci, gdzie faktycznie można zauważyć, że i najmłodsi posiadają rower tej marki. I to często nie byle jaki rower. Najczęściej już rowery mają amortyzator z przodu, a często nawet z tyłu. Wiem na pewno, że w przypadku rowerów do jazdy wyczynowej faktycznie jest to spory problem. Jeśli tak to ma wyglądać, to oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że zakup roweru się wydłuży. Na przykład jeśli znacie się odrobinę na sprzęcie rowerowym to będziecie chcieli także się dowiedzieć jakiej grupy jest osprzęt. Jest parę firm, które produkują osprzęt do rowerów i chyba wiecie jakie mam na myśli. Tak naprawdę trzeba skupić się wokół jednej i to właśnie z jej korzystać, bo faktycznie dzisiaj nawet profesjonaliści mają sprzęt tej firmy. Rower Kross na pewno nie należy też do najcięższych rowerów.

Nie zajmuje się tworzeniem rowerów szosowych, ale jeśli chodzi o MTB to nie ma sobie równych. Na pewno taki rower będzie idealną opcją zwłaszcza jeśli będziecie chcieli wybrać dla siebie rower na różne weekendowe wyjazdy. W dzisiejszych czasach jednak mogę powiedzieć, że rynek choć duży to przyjazny dla klienta.

 

Kategorie: Hobby i Sport