Posiadanie komórki to całkiem normalna kwestia w XXI wieku. Ciężko jest teraz znaleźć osobę, która nie posiadałaby w dzisiejszych czasach tego cudownego urządzenia. Dzięki niemu jest przecież możliwe kontaktowanie się z innymi, ale nie tylko — możemy również grać w gry i przeglądać internet. Nic więc dziwnego, że nie potrafimy wyobrazić sobie życia bez telefonu. Niestety, czasami zdarza się, że dzieje się z nim coś, co sprawia, że staje się on niemal całkiem niezdatny do użytku. Jak sobie wtedy radzić?

Wymiana szybki w smartfonie

wymiana szybki - iphone 6Jestem młodą, bo zaledwie dwudziestopięcioletnią kobietą. Pracuję na wysokim stanowisku w firmie zajmującą się reklamą i marketingiem, dlatego łatwo jest wywnioskować, że praktycznie nie rozstaję się ze swoim telefonem komórkowym. Jest to przyrząd, dzięki któremu mogę mieć wszystko pod kontrolą. Kiedy telefon nie służy mi do pracy, to wykorzystuję go do gier i pisania wiadomości ze znajomymi. Od zawsze marzył mi się iPhone, dlatego po otrzymaniu awansu od razu zakupiłam sobie jakiś nowszy model. Byłam zachwycona, z dumą pokazywałam znajomym jaki prezent sprawiłam sobie za swoją ciężką pracę. Było świetnie, dopóki przez moją własną nieuwagę telefon nie upadł na ziemię. Wynik — rozbita szybka. Byłam załamana. Jak miałam sobie teraz poradzić? Potrzebna mi była pilna wymiana szybki – iPhone 6 to nie był przecież tani telefon, nie mogłam tak po prostu kupić sobie nowego i zapomnieć o sprawie. Zapytałam więc na ulubionym forum internetowym czy mogę jakoś przywrócić zniszczony telefon do poprzedniego stanu. Nie spodziewałam się tego, ale okazało się, że tak: i to bez najmniejszego problemu! Jakaś bardzo miła osoba poleciła mi świetny serwis, w którym — jak mi opowiadała — mój telefon otrzyma drugie życie. Od razu więc udałam się do poleconego mi miejsca, zostawiłam w nim telefon i zostało mi już tylko uzbroić się w cierpliwość. Kiedy mogłam już odebrać komórkę, byłam zachwycone: wyglądała ona chyba jeszcze lepiej niż w momencie, w którym ją kupiłam!

Gdy zdarzy nam się jakiś niefortunny wypadek z udziałem naszego iPhone’a, to nie musimy rozpaczać. Rozbita szybka to przykra sprawa, bo nawet, jeśli telefon jest jakkolwiek zdolny do użytku, to wygląda najzwyczajniej w świecie nieestetycznie. Warto wtedy znaleźć odpowiedni serwis, gdzie nasza komórka zostanie przywrócona do pierwotnego stanu, a my nie będziemy musieli ani męczyć się z rozbitym ekranem, ani kupować nowego telefonu. Jest to więc najlepsze możliwe rozwiązanie. Na pewno nie będziemy żałować.

 

Kategorie: Usługi i przemysł