Jestem osobą, która bardzo lubi sport. Szczególnie jestem fanatykiem turystyki górskiej i pomyślałam, że warto będzie założyć własną firmę, w której sprzedawać będę sprzęt do turystyki górskiej. Na początku nie szło mi dobrze, bo klientów miałem bardzo mało, jednak nie poddawałem się i postanowiłam rozszerzyć troszeczkę mają działalność, aby zachęcić ludzi do kupowania. Okazało się że to był strzał w dziesiątkę. A w co tak naprawdę zainwestowałem?

Zainwestowałem w rowery górskie Romet

rower górski rometByły to rowery Romet górskie, które były przeznaczone do jazdy w trudniejszych miejscach dla sportowców. Dlaczego akurat zainwestowałem w ten produkt? Tak bardzo mało było sklepów, w których można było dostać rowery górskie tego typu. Oczywiście inwestycja w taki sklep była ogromnym ryzykiem, ponieważ zawsze można było zbankrutować, jednak zainteresowanie klientów moimi produktami było na tyle duże, że byłem w stanie utrzymać siebie i swoją rodzinę. Każdy rower górski Romet był bardzo dobrej jakości. Nic dziwnego, w końcu Romet to bardzo dobra marka charakteryzująca się wysoką jakością i trwałością produktów. Jest to najbardziej popularna marka w całej Polsce jeśli chodzi o rowery. Doskonale pamiętamy składaki, na których jeździło się za dzieciaka. Teraz rowery górskie to właśnie ich główny produkt. Zainwestowałem w to. Zainteresowanie klientów było na tyle duże, że zaczęli do mnie przychodzić częściej, aby zamawiać poszczególne elementy do rowerów, a oprócz tego zauważyli że mam sprzęt do turystyki górskiej i mogli zakupić więcej rzeczy. Bardzo cieszyłem się, że interes mój tak bardzo się rozwija. Jednak i tak było mi dalej mało! Chciałem jeszcze więcej zarobić, jednak zarobek wiąże się z inwestycją a zainwestowałem w stronę internetową i sklep online. Nic także nie stało na przeszkodzie, aby moja żona sprzedawała internetowo a ja byłbym tutaj na miejscu. W końcu moja żona nudziła się a mogła ten czas produktywnie wykorzystać. Tak też pomyślałem i dobrze zrobiłem, bo nie dość że zarabiam sporo kasy, to jeszcze moja żona pracuje i nasze dochody zwiększyły się dzięki sprzedaży rowerów górskich Romet.

Teraz mamy klientów z całej Polski, a zdarzają się tacy, którzy zamawiają rowery za granicę, ponieważ na przykład chcą jechać rowerem w Alpy. Tak, są i tacy! Rowery górskie Romet doskonale nadają się do jazdy w trudnych warunkach. Wiem to po sobie, bo sam z nich korzystam. Cieszę się, że zajmuję się sprzedażą rowerów górskich. Sprawia mi to ogromną satysfakcję i przynosi niemałe dochody.

Kategorie: Rekreacja