Jeśli chodzi o ratowanie zdrowia i życia pacjentów nie można pozwolić sobie na ustępstwa. Sprzęt, jaki używany jest w tym celu musi być najwyższej jakości, posiadać niezbędne certyfikaty medyczne oraz musi być uzbrojony w najnowsze technologie. Jego działanie powinno być sprawne oraz intuicyjne, ponieważ czas często odgrywa kluczową rolę podczas ratowania pacjenta.

Zaawansowane technologie sprzętu medycznego

sprzęt advantechSzpitale oraz gabinety lekarskie to miejsca, w których najwyższej jakości sprzęt medyczny stanowi kluczową rolę. Za sprawą najnowszych technologii diagnostyka oraz leczenie pacjentów jest skuteczne i przebiega sprawnie. Sprzęty muszą działać bezawaryjnie i mieć najnowsze oprogramowanie. Sprzęt Advantech cechuje niezwykle wysoka jakość, ponieważ firma działa w branży od wielu lat. Sprzęt dostosowany jest do placówek medycznych różnego rodzaju. Użycie wysokiej klasy materiałów sprawia, że częsta dezynfekcja nie będzie uszkadzała sprzętu. Jest on przystosowany do działania w specyficznych warunkach szpitalnych. Sprzęty takie jak monitory medyczne, tablety czy komputery obsługiwane są za pomocą ekranu dotykowego, co sprawia, że korzystanie z nich jest niezwykle sprawne. Obsługa urządzeń jest bardzo intuicyjna. Komputery medyczne nie posiadają wentylatora, co ogranicza rozprzestrzenianie się wirusów oraz bakterii. Działają bardzo wydajnie i cechuje je spora energooszczędność. Zaawansowane sprzęty medyczne znajdujące się na salach operacyjnych czy oddziałach intensywnej terapii pomagają lekarzom w ratowaniu zdrowia i życia pacjentów. Niezwykle przydatnymi sprzętami są wózki elektroniczne, które są skomputeryzowane i mobilne. Za sprawą najnowszej klasy procesora działają niezwykle wydajnie. Sprzęt medyczny powinien cechować się również dużą odpornością na uszkodzenia czy upadki z wysokości. Jego wykonanie powinno być solidne i trwałe. Zaawansowane technologiczne sprzęty medyczne są niezbędne w każdej placówce medycznej, aby skutecznie pomagać pacjentom. Ekrany w takich sprzętach zaprojektowane są tak, aby nie odbijało się od nich światło co mogłoby skutkować kłopotem z odczytaniem danych w krytycznych warunkach. Ekran dostosowany jest do używania dotykowego mając ubrane rękawiczki.

Wszystkie sprzęty medyczne muszą posiadać stosowne certyfikaty bezpieczeństwa. Sprzęt Advantech posiada certyfikaty takie jak UL60601-1, EN60601-1 oraz IEC6060, co oznacza, że spełnia wszelkie wymogi, aby mógł być stosowany w specyficznych, szpitalnych warunkach. Sprzęt posiada często specjalne powłoki antybakteryjne, a jego powierzchnia odporna jest na kurz i brud.

Kategorie: Zdrowotnie