Ogrzanie lokalu wymaga odpowiednich narzędzi. Powinny być one skuteczne, bezpieczne i estetyczne. Współczesne trendy wykończenia i wyposażenia wnętrz idą w kierunku nowoczesnych technologii. Nowoczesne grzejniki spełniają wszystkie wymagane standardy i gwarantują spełnienie najwyższych wymagań klientów. Rynek obfituje w produkty wielu znanych firm i marek, jedną z nich jest firma Stelrad dostarczająca swoje grzejniki od 1936 roku. Jest producentem grzejników standardowych, dekoracyjnych,specjalistycznych oraz łazienkowych.

Zakres szerokości grzejników Stelrad

szerokie grzejniki stelradDobierając grzejnik należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Należy się zastanowić nad funkcją pomieszczenia, w którym będzie montowany grzejnik. Jeżeli jest to pomieszczenie o podwyższonych wymaganiach higienicznych należy sięgnąć po jeden z oferowanych przez Stelrad grzejników specjalistycznych. W przypadku mieszkań, biur i innych pomieszczeń socjalnych oraz magazynowych wystarczy wybrać produkt z bogatej oferty grzejników standardowych. Grzejniki dekoracyjne to coś dla bardziej wymagających klientów. Podstawowym jednak motywem wyboru są parametry techniczne. Określają one wyraźnie moc grzewczą potrzebną do ogrzania pomieszczenia. Dla ustalenia odpowiedniej mocy operuje się oprócz ilości paneli grzewczych wysokością i długością lub inaczej szerokością grzejnika. Stelrad oferuje grzejniki w typowych szerokościach od 400 mm do 3000 mm. Największą mocą dysponują oczywiście szerokie grzejniki stelrad, które montowane są w pomieszczeniach o największej kubaturze. Produkty Stelrad wykonane są ze specjalnej zimno – walcowanej blachy spełniającej najwyższe normy. Są malowane proszkowo i wypalane w środowisku wysokich temperatur. Cały proces produkcji sprawia, że finalny produkt jest bardzo odporny na środowisko zewnętrzne. Mogą być zasilane z boku lub z dołu, co daje możliwości różnych kombinacji podłączenia rurek zasilających. Dokładny opis i parametry można z łatwością znaleźć na stronach producenta.

Firma Stelrad oferuje grzejniki najwyższej klasy, które spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Są produkowane zgodnie zgodnie z najwyższymi normami europejskimi. Dzięki grzejnikom Stelrad można uzyskać optymalną temperaturę wnętrza oraz wykorzystując ich walory estetyczne wzbogacić je o ciekawy element dekoracyjny. Nie można dać się zwieść kolorem białym grzejników gdyż firma oferuje inne kolory ale w tym celu zalecany jest kontakt z producentem. Wybór grzejników Stelrad będzie pod każdym względem dobrą decyzją.

Kategorie: Budownictwo i Dom