Zawsze marzyło mi się tanie i skromne wesele. Nawet tego wesela nie musiałoby być, wystarczyłoby kameralne przyjęcie z obiadem i tortem. Kiedy zaręczyliśmy się z moim chłopakiem, to moja przyszła teściowa od razu powiedziała, że zorganizuje nam huczne wesele! Nie byłam do tego przekonana, ale po namowach rodziny i przyszłego męża zgodziłam się. Nie myślałam, że teściowa tylko obrazi się miesiąc przed ślubem a na mnie spadną wszystkie obowiązki, by dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Samodzielna organizacja wesela się nie uda

organizacja ślubów w KrakowieMojej teściowej nie spodobała się sukienka ślubna, którą sobie uszyłam. Powiedziała, że wyglądam w niej grubo. Stwierdziłam wprost, że jest złośliwa. Obraziła się i powiedziała, że mam sama sobie organizować wesele. Od tego momentu wszystko spadnie na mnie. Zostałam na lodzie, ponieważ mąż cały czas pracował. Sama musiałam wszystkiego dopilnować, ale to było niemożliwe fizycznie, ponieważ też mam swoją pracę zawodową. Zaczęłam więc szukać pomocy po rodzinie w organizacji wesela. Niestety wszyscy zamilkli i nie zgodzili się mi pomóc. Było mi bardzo przykro, bo każdy z nich chciał huczne wesele, a teraz nagle nikt nie chce pomóc! Nawet mój narzeczony. Powiedziałam mu, że szukam pomocy, bo organizacja ślubów w Krakowie to wcale nie jest takie proste. Powiedział, aby zadzwoniła do firmy, która zajmuje się organizacją wesel. Powiedział, że da mi nawet na to pieniądze, dzięki czemu pozbędę się kłopotu. Nie omieszkałam odmówić, bo byłam już na ostatkach sił fizycznych i psychicznych. Byłam zła na teściową, która podjęła się organizacji naszego wesela, ale zostawiła nas na lodzie. Mąż też był zły, ale na szczęście z pomocą przyszła wedding plannerka, która zajęła się wszystkim od a do z. Spędziłam z nią wiele czasu na rozmowach o oczekiwaniach oraz o ty, co już jest zrobione. Niestety nie wiedziałam co i z kim teściowa załatwiała. Konsultantka ślubna pojechała ze mną do przyszłej teściowej i wyciągnęła od niej wszelkie informacje. teściowa była w szoku, że zainwestowaliśmy w osobę, która zorganizuje nam ślub. Stwierdziła, że niepotrzebnie wydajemy kasę.

Pieniądze to nie wszystko, bo konsultacja zorganizowała nam piękny ślub w Krakowie. Było tak pięknie, że teściowej kopara opadła, jednak nie omieszkała przypiąć sobie zasług związanych z organizacją wesela. Od tego momentu jestem z nią pokłócona, jednak najważniejsze jest to, że się z mężem dogaduję. Gdyby nie jego pomysł o firmie, która pomogła zorganizować wesele – nasz ślub byłby katastrofą! Cieszę się więc, że zainwestowaliśmy w tę firmę.