Długo szukałam swojej drogi zawodowej.Skończyłam zarządzanie i właśnie z zarządzaniem początkowo wiązałam swoja karierę zawodową. Jednak po kilku latach przepracowanych na coraz wyższych stanowiskach w korporacji doszłam do wniosku, że jednak nie jest to praca dla mnie. Po prostu dusiłam się w sztywnych biurowych strukturach, kompletnie nie potrafiłam się w tym odnaleźć (aczkolwiek wyniki miałam bardzo dobre, stąd nieustanne awanse). Tak więc zwolniłam się z mojej firmy, aby zacząć robić w życiu coś lepszego.

Papierowe torby firmowe

torba papierowa z logo firmyDlatego postanowiłam otworzyć swój własny biznes. Miałam dość dużą sumę pieniędzy odłożoną na koncie, było tego wystarczająco, aby otworzyć firmę i przeżyć rok, bo zakładałam, że tyle będzie potrzeba, aby firma zaczęła przynosić dochody. Wybór rodzaju działalności był prosty, ponieważ już od czasów nastoletnich uwielbiałam robić domowe, naturalne kosmetyki. Wychodziło mi to coraz lepiej, co potwierdzali przyjaciele i rodzina, których nieustannie obdarowywałam moimi wyrobami. Sama także byłam ich doskonałą reklamą. Dlatego jeszcze podczas pracy w korporacji zaczęłam robić kosmetyki na sprzedaż. Tak wiec, kiedy ruszałam z firmą, miałam już opracowane receptury i pierwszych klientów. Chciałam stworzyć ekskluzywną markę oferującą najwyższej jakości naturalne kosmetyki z wyselekcjonowanych składników. Potrzebowałam do tego bardzo wysokiej jakości toreb papierowych. Miałam już stworzone przez zaprzyjaźnionego grafika świetne, artystyczne logo, teraz tylko musiałam zadbać o przeniesienie logo na torebki. Bardzo zależało mi na tym, aby były to torebki jak najwyższej jakości, ponieważ moim targetem byli ludzie z klasy średniej i wyższej, gustujący w wysokiej jakości, prestiżowych produktach, Wiedziałam, że wysokiej jakości torba papierowa z logo firmy pozwoli mi stworzyć prestiżową, ekskluzywną markę, która znajdzie nabywców wśród zamożnych klientów. Takie torby to doskonała reklama dla firmy, ponieważ często używane są ponownie, dzięki czemu można mieć darmową reklamę na ulicy.

Wysokiej jakości papierowe torby z logo to podstawa działalności każdej szanującej się prestiżowej firmy. Teraz wszyscy starają się żyć ekologicznie, odchodzą od toreb foliowych i w  dobrym guście jest używanie toreb papierowych. A szczególnie miło jest dostać swoje kosmetyki opakowanie w ładną, ekologiczną torbę z papieru, której można użyć jeszcze nie raz. Takie torby to stosunkowo niewielki wydatek, ale warto w nie zainwestować, a na pewno to się bardzo opłaci.

Kategorie: Usługi i przemysł