Fajne? Rewelacyjne rozwiązanie, jeżeli ktoś potrzebuje wynająć jakąś powierzchnię. Zazwyczaj wtedy spotykamy się z możliwością spaceru 3D po wybranym przez nas mieszkaniu. Niestety nie wszyscy jeszcze wprowadzają tę niezwykle przydatną i nowoczesną metodę zamiast zwykłych zdjęć. Jednak zacznijmy najpierw od odpowiedzi na pytanie: Co to właściwie jest ten spacer 3D po mieszkaniu? Zapewne większość z nas korzystała już w internecie z usługi wirtualnego spaceru po obcym mieście.

Wirtualne i ciekawe spacery po domach

spacer 3d po domuFajna sprawa, ponieważ nie będąc tam, możemy zwiedzać miejsca dokładnie tak, jakbyśmy tam byli osobiście. Podobnie przynajmniej. Z wirtualnym spacerem po mieszkaniu jest podobnie. Jednak nie do końca sprawdza się tu ta sama technika produkcji, że tak można powiedzieć. Aby zrobić dobry spacer w 3D, najlepiej jest z wielu fotografii, gdzie nakładamy klatka po klatce i po kolei wszystkie zdjęcia. W taki mniej więcej sposób wychodzi nap potem film. Jednak nadal to my decydujemy, jak będzie taki film wyglądał. Może słowo film jest tu zbyt dużym słowem, jednak można to do tego porównać. W każdym jednak razie jest to niesamowicie wygodne i coraz bardziej popularne. Nie powinno nikogo dziwić, dlaczego tak jest. W momencie chęci obejrzenia mieszkania, które chcemy wynająć, zdjęcia mogą nam nie wystarczyć. Dlatego spacer 3d po domu może się okazać optymalnym rozwiązaniem dla tych bardziej wymagających. Sprawdza się to nie tylko w sytuacji obejrzenia mieszkania, które chcemy wynająć. Może to się okazać przydatne również wtedy, gdy chcemy mieszkanie lub dom kupić i taki spacer 3d po domu zastosować. Ewentualnie aby obejrzeć powierzchnię biurową albo cały budynek. Pozwala to na zapoznanie się z budynkiem nie wychodząc z własnego pokoju, nawet w bardzo późnej porze. Tak więc wygoda, jaką daje nam możliwość spaceru w 3D, w wybranym lokalu powinna być coraz częściej wykorzystywana. Zdjęcia zostawmy na wyjazdy do innych krajów. Natomiast jeżeli w grę wchodzi już obejrzenie mieszkania do kupienia, taki trójwymiarowy spacer może się okazać niezwykle

pomocny. Każdy, kto wystawia ogłoszenie z jakąkolwiek nieruchomością, powinien zapewnić możliwość takiej formy wirtualnego spaceru po tym lokalu. Wtedy potencjalna osoba, która jest zainteresowana ogłoszeniem, może sobie obejrzeć lokal i podjąć decyzję. Wizyta osobista jest wtedy często już formalnością. Tak więc może to przyśpieszyć cały proces. Widać więc jakie to może się okazać przydatne. Zdjęcia owszem, mogą być dodatkowo. Niezwykle przydatne rozwiązanie i aby jak najszybciej wprowadzone jako standard.