Już niedługo będzie maj, a co za tym idzie, urodziny moich dwóch braciszków. I chociaż mamy już prawie połowę kwietnia, ja wciąż nie wymyśliłam, co mogłabym kupić chłopakom jako prezent. Nie znam się na tyle na ich hobby, żeby kupować im sprzęt specjalistyczny do wspinaczki. Nie do końca nawet wiem, co już mają, a czego nie. Postanowiłam więc, że wymyślę jakąś fajną grafikę, którą później nadrukuje się na koszulki.

Koszulka z nadrukiem musi być wygodna

wygodne męskie koszulki z własnym nadrukiemTo, co najbardziej przeszkadza mi w koszulkach z dużymi printami, jest ich kiepskie układanie się. Przód jest sztywny, często gryzący, a do tego źle się układa podczas ruchu. Dla swoich braciszków postanowiłam więc, że znajdę dwie wygodne męskie koszulki z własnym nadrukiem. Materiał musi być miły w dotyku, w miarę elastyczny, nie za gruby i nie za cienki, nadruk wyraźny, o nasyconych kolorach i niezbyt sztywny. Sama koszulka też musi spełniać pewne wymagania. Przede wszystkim odpowiednio długa, nie za ciasna w rękawkach. Nadruk musi być zrobiony dokładnie według moich wytycznych. Firmę zajmującą się produkcją koszulek z samemu zaprojektowanymi nadrukami znalazłam w internecie. Producent zapewniał mnie, że mój projekt nadruku w rzeczywistości będzie wyglądał dokładnie tak samo, jak sobie tego życzę. Ponadto jego koszulki są specjalnie taliowane w ten sposób, by dopasowywać się do sylwetek wysportowanych mężczyzn. Takich, jak moi bracia. Nadruk, który dla nich zaplanowałam, to połączenie grafiki z motywem wspinaczkowym z ulubionym mottem każdego z chłopaków. Nadrukowane na czarnej, wygodnej, sportowej koszulce. Powinny się one sprawdzić podczas wspinaczki. Zamówiłam łącznie cztery koszulki. Po dwie dla każdego brata. Każda z tą samą grafiką, lecz innym podpisem. Na przyjście paczki z koszulkami czekałam tylko trzy dni. Nadruki realizowane są praktycznie od ręki, czas oczekiwania wynika głównie z terminu dostawy. Na szczęście jednak paczka jest już u mnie i tylko czeka na dzień urodzin. Nadruk na koszulkach faktycznie wyszedł bardzo ładnie. nawet najmniejsze szczegóły są widoczne i wyraźne. Teraz tylko czekam na maj..

Następnym razem jak będę potrzebowała zamówić jakąś koszulkę z własnym nadrukiem, wiem już gdzie szukać. Szybki czas realizacji, konkurencyjna cena, bardzo dobra jakość i duży wybór kolorów i krojów koszulek sprawia, że firma, z której usług skorzystałam, jest na prawdę godna polecenia. Może więc i dla siebie stworzę jakiś wzór nadruku i zgłoszę się do nich z zamówieniem koszulki dedykowanej mnie.

Kategorie: Wygląd i moda