Po dosyć długim namyśle zdecydowaliśmy się w końcu kupić mieszkanie w Krakowie. Od dawna marzyło nam się mieć swoje własne lokum, tylko nie potrafiliśmy się zdecydować na miasto. Ostatecznie wybraliśmy stolicę Małopolski, ponieważ oboje bardzo polubiliśmy to miasto, mamy tutaj pracę oraz sporo znajomych. Zdecydowaliśmy się na zakup wykończonego, jednak nieumeblowanego mieszkania w dosyć zielonej dzielnicy, z której mamy dobry dojazd do miejsc pracy.

Zakup kuchni na wymiar w Krakowie

kuchnie na zamówienie w KrakowieJedyną rzeczą, którą musieliśmy zrobić zanim się wprowadzimy było umeblowanie nowego mieszkania. Nie mogliśmy się tego doczekać – chcieliśmy stworzyć wnętrza, które będą całkowicie dopasowane do naszych potrzeb oraz upodobań estetycznych, aby przebywanie w nich każdego dnia było dla nas wyłącznie przyjemnością. Wybraliśmy lokum o nieco nietypowym układzie, przez co musieliśmy z większą uwagą podejść do wybierania mebli do niektórych pomieszczeń. Postanowiliśmy więc znaleźć kuchnie na zamówienie w Krakowie, co na szczęście nie było trudne. Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie, ponieważ to pomieszczenie w naszym mieszkaniu jest nieco małe, a zależało nam na jak najbardziej funkcjonalnej kuchni. Oboje uwielbiamy gotować i czasem zdarza się nam spędzić na tej czynności sporo czasu. Bardzo duże znaczenie ma więc dla nas to, czy ten pokój jest funkcjonalny i ergonomiczny, ponieważ może to mieć bardzo duży wpływ na wygodę podczas gotowania oraz radość, która z tego płynie. Wybór spersonalizowanych mebli ma jednak sporo zalet. Najbardziej podobało mi się to, że mogliśmy wybrać ich estetykę – zdecydowaliśmy się na dosyć klasyczny wygląd, z licznymi drewnianymi elementami. Postanowiliśmy również zabudować wszystkie urządzenia AGD, a spersonalizowane meble pozwoliły nam zrobić to w bardzo estetyczny sposób, z czego oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Mogliśmy wybrać każdy element takich mebli – rodzaj szafek i szuflad, wygląd uchwytów oraz kolorystykę całości oraz materiały wykonania.

Oboje jesteśmy zachwyceni z naszej nowej kuchni. Mimo że pomieszczenie to nie należy do największych, charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem funkcjonalności. Odpowiednia ilość oraz wielkość szafek sprawiła, że znaleźliśmy miejsce dla wszystkich przedmiotów potrzebnych w tym pomieszczeniu. Poza tym mogliśmy całkowicie dopasować wszystkie szczegóły takiego umeblowania, dzięki czemu zyskaliśmy w pełni spersonalizowane, piękne oraz wygodne miejsce do przygotowywania posiłków. Gotowanie stało się o wiele przyjemniejsze.

Kategorie: Wystrój