Bardzo długo zastanawiałam się nad prezentem urodzinowym dla mojej małej bratanicy. Przede wszystkim zależało mi na tym, aby prezent sprawił jej dużo radości. Chciałam też aby był bardzo nieszablonowy i niepowtarzalny. Nie jestem zwolenniczką plastikowych zabawek produkowanych seryjnie, bo nie dość, że nie skłaniają one dziecka do żadnej refleksji, a poza tym przywiązują do marki, to jeszcze ponadto szybko się zużywają i zaśmiecają naszą i tak już ledwo dyszącą pod zwałami śmieci planetę. Tak więc byłam pewna, że nie będzie to żadna z modnych i reklamowych w telewizji zabawek.

Wspaniała zabawa z bańkami mydlanymi

pełny zestaw do baniek mydlanychJednak wciąż nie wiedziałam, co mogę jej kupić. Aż pewnego dnia, kiedy spacerowałam po mieście, spostrzegłam dziewczynę, która na ulicy robiła wspaniałe, wielkie bańki, a na około niej biegały radośnie dzieci próbując dopaść tych kolorowych kuleczek. Wtedy pomyślałam, że jakiś bardzo rozbudowany zestaw do robienia baniek mydlanych sprawiłby mojej chrześnicy ogromną radość. Wszystkie dzieci uwielbiają bańki. Przyznam się szczerze, że sama także wciąż bardzo je lubię, mimo tego, że okres dzieciństwa dawno mam już za sobą. Zaczęłam się rozglądać po sklepach i znalazłam pełny zestaw do baniek mydlanych. Taki zestaw zawierał wielki baniaczek płynu do robienia baniek, który działa o wiele lepiej niż rozcieńczony płyn do naczyń i pozwala na robienie ogromnych, wspaniałych baniek. Do tego w zestawie były trzy sznureczki do robienia baniek w dużych rozmiarach oraz jedna obręcz do baniek. Zestaw był w bardzo korzystnej cenie, dlatego do prezentu kupiłam jeszcze ładną książkę. Przyznam szczerze, że zakup zestawu do baniek okazał się świetną decyzją i zestaw zrobił furorę na przyjęciu urodzinowym mojej chrześnicy. Tak, jak wspominałam, dzieci uwielbiają bańki i było to widoczne podczas przyjęcia, gdzie cała zabawa toczyła się wokół zestawu do puszczania baniek i dzieci ustawiały się w kolejce, aby móc popuszczać wielkie bańki, podczas, gdy inne dzieci wesoło biegały próbując bańki złapać.

Zestaw do baniek jest doskonałym pomysłem na prezent urodzinowy i na pewno wywoła uśmiech na każdej dziecięcej buzi. Nie jest to zbyt wysoki koszt, a radość dziecka gwarantowana. Myślę, że i dorośli chętnie choć na chwilę staną się dziećmi i pobawią się takim wspaniałym zestawem. Któż z nas bowiem nie lubi baniek. To one właśnie przypominają nam nasze najbardziej beztroskie chwile życia. Taki zestaw do robienia baniek z całą pewnością przyda się małemu, jak i większemu dziecku.

Kategorie: Usługi i przemysł