Od dziecka mam takie swoje małe natręctwo. Wszystkie rzeczy jakie posiadam muszą być podpisane moim imieniem i nazwiskiem. Nie wiem czemu tak jest, ale po prostu, jeśli coś nie jest podpisane to czuje się jakbym to ukradła i nie było moje. Rodzice chcieli żebym spróbowała to wyleczyć, ale nie przeszkadzało mi to nigdy w normalnym życiu.

Grawerowane laserowo długopisy

długopisy grawerowane laseremWybierając się na studia do innego miasta musiałam spakować trochę swoich rzeczy. Najwięcej czasu zajęło mi sprawdzanie czy wszystko jest podpisane w widocznym dla mnie miejscu żebym mogła uniknąć niepotrzebnego stresu. Okazało się, że moja mama postanowiła kupić mi całkiem nowe długopisy i niestety nie dało się ich podpisać, ponieważ były z aluminium. Musiałam wymyślić sposób, aby je oznaczyć swoimi danymi. Znalazłam parę sposobów na kilku stronach internetowych, ale żaden nie był wystarczająco trwały. Chciałam mieć po prostu pewność, że moje dane się z niego nie zmyją w żaden sposób. Długo zajęły mi poszukiwania odpowiedniego sposobu i gdzieś w miedz czasie wyskoczyły długopisy grawerowane laserem. Dużo czytałam o takim grawerowaniu i okazało się najtrwalszym sposobem na oznakowanie długopisów. Znalazłam również firmę, która zajmuje się grawerowaniem małych przedmiotów i można było do nich wysłać długopisy. Jako że miałam jeszcze trochę czasu do przeprowadzki od razu zabrałam moje nowe długopisy i z wypełnionym formularzem udałam się na pocztę, żeby jak najszybciej otrzymać je z powrotem. Po około tygodniu dostałam paczkę z powrotem i od razu chciałam sprawdzić czy wszystko się zgadza. Długopisy miały pięknie napisane moje imię i nazwisko. Poczułam, jak kamień spada mi z serca, że w końcu udało mi się uzyskać oczekiwany efekt. Poszłam pokazać wygrawerowane długopisy mojej mamie i od razu poprosiłam ją, żeby nie kupowała mi więcej nowych tylko jak się wypiszą to wystarczy nowy wkład z tuszem. Doszłam do wniosku, że taki grawer na długopisie nie dość, że ładnie wygląda to jeszcze pozwala na uniknięcie zgubienia, bo każdy wie, że długopis należy do mnie. Miałam nadzieje, że długopisy będą mi służyć długo i nie będę w najbliższym czasie wysyłać nowych do grawerowania.

Już po wyjeździe na studia i zamieszkaniu w akademiku postanowiłam sama kupić sobie parę rzeczy, żeby nimi ozdobić pokój. Oczywiście musiały być podpisane moimi danymi więc znowu chciałam wystać je do grawerowania. Wszystko wyszło tak samo ładnie jak na grawerowanych długopisach. Byłam z tego bardzo zadowolona i mogłam spać spokojnie.

Kategorie: Usługi i przemysł