Jesteśmy na świeżo po przeniesieniu biura do nowej lokalizacji. Nadal jeszcze się urządzamy, żeby wszystko było zorganizowane jak najwygodniej dla nas. Nadal brakuje nam niektórych rzeczy z wyposażenia. Należą do nich między innymi zegary ścienne, które zostały w poprzedniej lokalizacji ze względu na ich stan. Nie da się ukryć, że były one już dość stare i nie bardzo pasowały do nowego wystroju. Zarząd firmy postanowił, że zakupi nowe, żebyśmy nie zostali bez zegarów w pracy. 

Duży zegar ze wskazówkami 

Zegary ścienneCo prawda w dobie komórek brak zegara nie jest dużym problemem, ale jak zegar w biurze się znajduje to jakoś tak lepiej. Zresztą często przyjmujemy interesantów, więc patrzenie na telefon w celu sprawdzenia godziny jak spotkanie nie przedłuża, nie jest w dobrym tonie. Na szczęście zarząd postanowił wyposażyć nas w nowe zegary ścienne. Do zadania znalezienia odpowiednich został oddelegowany nasz kolega, który ogólnie zajmuje się zaopatrzeniem biura. Oczywiście najpierw mieliśmy przeprowadzoną ankietę, w której zostały wybrane zegary ścienne, które będą najlepiej pasowały do danego pomieszczenia. Powiem szczerze, że to fajna inicjatywa, że sami możemy zdecydować o dekoracjach, które są nam potrzebne, żeby miło nam się pracowało. Do naszego pomieszczenia wybraliśmy duży, stylowy zegar ze wskazówkami, który będzie się dobrze komponował z resztą wyposażenia. Zegar jest naklejany na ścianę. A tak na prawdę każdy element jest naklejany osobno. Postanowiliśmy, że taki będzie najlepszy, ponieważ ładnie wypełni puste miejsce na ścianie, a poza tym jest duży i dobrze widoczny z każdego miejsca naszego pomieszczenia. Nie będzie, więc pytań, która jest godzina bo nie chce mi się zakładać okularów. Pozostała jeszcze kwestia montażu takiego zegara na ścianie, ponieważ musi to zrobić osoba, która dobrze potrafi ocenić odległości. Nie chcielibyśmy, żeby zegar był zamieszczony krzywo. Na szczęście mamy złotą rączkę, która zajmuje się takimi rzeczami w naszej firmie, więc bez problemu nam to zrobi. Tym bardziej, że już wcześniej miała doświadczenie z takimi zegarami, więc nie powinno być problemu z zamontowaniem. 

Za naszym przykładem poszły również inne pokoje w firmie. Naszym współpracownikom bardzo się spodobał pomysł takiego dużego zegara ściennego. Przez to nasza złota rączka ma trochę pracy, ale efekty są jak najbardziej tego warte. Zegar świetnie się prezentuje na ścianie. Naszym klientom również się bardzo podoba, a niektórzy nawet pytają, gdzie mogą taki znaleźć, żeby zamontować u siebie w domu. 

Kategorie: Dom / Wnętrza